Apie Perkūnijos pirtį

Perkūnijos pirtis įsikūrusi tarp Kauno ir Prienų, netoli garsiųjų Išlaužo tvenkinių,  Pajiesio kaime. Esame tikri pirties gurmanai, todėl ir pirtelę suprojektavome taip, kad pirties svečiai galėtų mėgautis gera lietuviška pirtimi ir išbandyti profesionalių pirtininkų atliekamus pirties ritualus. Erdvi garinė, lengvas garas, prausykla, jaukus priepirtis su patogumais, terasa poilsiui ir kameriniams renginiams, masažo erdvė bei persirengimo patalpa antrame aukšte, kvapni žolelių arbata ir šeimininkų dėmesys – viskas tobulam jūsų poilsiui.

Kurdami savo pirtį, panaudojome sukauptas žinias ir įgytą patirtį, pasirūpinome kiekviena smulkmena. Mūsų pirtyje nerasite didelės salės pokyliams. Vietoj jos pasitinka jaukus priepirtis, prausykla ir erdvi garinė. Vietoj tradicinių trijų laiptelių čia įrengti platūs vieno lygio plautai, ant kurių galima patogiai atsisėsti ištiesus kojas. Toks plautas – kiekvieno pirtininko svajonė, mat vanoti žmogų ant tokio plauto – tikras malonumas. Tačiau svarbiausias dalykas šioje pirtyje – lengvumo pojūtis ir tikrai geras garas. Tokį garą galima išgauti tik su periodinio kūrenimo krosnimi, kur ugnis eina tiesiai per akmenis. Todėl ši pirtis tinka ir mėgstantiems švelnų garą, ir karščio mėgėjams. Perkūnijos pirtis Lietuviškos pirties bičiulių draugijoje išrinkta 2015 metų pirtimi.

Perkūnijos pirtyje įvairius ritualus veda pirties meistrų komanda. Jie pasirūpins, kad laikas, praleistas Perkūnijos pirtyje, tikrai sustotų.

Perkūnijos pirtyje galite išbandyti lietuvišką pirties ritualą, kuris nustebins ne tik užsieniečius, bet ir mums, lietuviams, primins, kokia nuostabi mūsų lietuviška pirtelė ir kiek daug stebuklų dovanoja mums gimtoji žemė.

Kviečiame visus, norinčius pabėgti nuo miesto šurmulio, atrasti tikrą lietuvišką pirtį, pasimėgauti lietuviškomis pirties gėrybėmis, kitaip atšvęsti gimtadienį, mergvakarį, bernvakarį ar kitą svarbią progą. Poras kviečiame romantiškai praleisti vakarą ir pasilepinti pirties malonumais. Nedidelių įmonių kolektyvus kviečiame Perkūnijos pirtyje  rengti seminarus, mokymus bei šventes. Mūsų pirtyje telpa iki 20 svečių.

Nuo 2017 m. duris atvėrė „Perkūnijos“ pirties mokykla. Čia su dideliu džiaugsmu mokomės pirties meno subtilybių. Visas būrys didelę patirtį sukaupusių mokytojų pasiruošę savo žiniomis pasidalinti su jumis. Daugiau apie mokymus galite paskaityti čia.

Kiekvieną trečiadienį veikia pirties mėgėjų klubas, o ketvirtadieniais čia karaliauja moterys. Vyksta įvairūs vidinio augimo seminarai.

Kviečiu ir Jus atverti pirties duris 🙂

 

Naujienlaiškis