Dailės terapija gongų garsuose

April 3, 2018

6:00 pm / 9:00 pm

Perkūnijos pirtis. Lithuanian Bath

  • Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Garliavos sen.

Sveiki,

Jaučiatės užstrigę kasdieniniuose darbuose, tų pačių įkyrių ir besikartojančių minčių rate? Kylate ir klumpate, rodos, vis tuo pačiu ritmu, ir atrodo, kad tai darėte jau šimtus kartų, bet kažkodėl ir vėl turite daryti… dar kartą? Dažnai atrodo, kad jau viską išbandėme, žinome, ką daryti, bet … norimo rezultato neturime. Kur suklydome? Atsakymą galite rasti patys (tiesą sakant, manau, kad tik patys), vidinėje tyloje ir ramybėje pažvelgę į save ir besikartojančias situacijas.
Renginio metu sujungsime du nuostabius savęs pažinimo ir transformavimo būdus: dailės terapiją ir gongų garsus. Dailės terapijos metodais užfiksuosime (vėliau ir transformuosime) esamą emocinę būseną, kiekvieną emociją pabandysime susieti su konkrečiomis kūno įtampos vietomis. Juk pirmas žingsnis į pokytį ir yra esamos vidinės mūsų būsenos pažinimas, pripažinimas ir priėmimas. Tuomet gongų garsai padės nuraminti protą, atsipalaiduoti ir išgirsti, ką kalba intuicija, vidinis jūsų balsas, kurį taip dažnai užgožia bėgančių minčių migla. Galbūt tuomet ir išgirsite savyje, tai, ko taip ieškojote, pamatysite tai, ko iki šiol neregėjote. … Ir tai bus sprendimas, „užburto rato“ įtrūkimas. Tai kelias į transformaciją, kuris atrodo, ranka pasiekiamas, bet reikalaujantis didelio atvirumo ir sąžiningumo prieš save patį.
Kviečiu atvykti į Transformacijų vakarą, kuris vyks 2018 m. balandžio 3 d. 18.00 Perkūnijos pirtyje. Piešimo priemones ir Gongų garsus garantuojame, transformacijos galimybė Jūsų rankose :). Su savimi turėkite patogius, judesių nevaržančius rūbus, šiltas kojines, pagalvėlę ir apklotą (pamiršusiems paskolinsime :). Renginio kaina: 20 Eur. Renginį veda: Jūratė Kačerginskienė ir Giedrė Ringienė. Avansinis mokestis 10 eurų. Dėl registracijos skambinite Giedrei 8686 96574, Audrai 8610 27921.

Iki pasimatymo.