Išmok Marma veido masažą

March 12, 2017

10:00 am / 6:00 pm

Perkūnijos pirtis. Lithuanian Bath

  • Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Garliavos sen.

Sveiki, pirties ir masažo gerbėjai,

Šį kartą kviečiu jus į nuostabią veido masažo kelionę. Man be galo džiugu sulaukti tokio svečio mokymų savo pirtyje.

Jūratė Kačerginskienė visų pirma yra šiltas ir atviras žmogus, spinduliuojanti neblėstančia energija ir optimizmu. Masažuotoja dirba jau 18 metų, tad pasidalinti tikrai yra kuo. Pradėjusi nuo klasikinės masažo mokyklos, žinių vėliau sėmėsi iš tradicinės kinų bei Tibeto medicinos. 10 metų dirbo su Italijos “Word of beauty” masažo akademija, buvo konsultantė pabaltijo šalyse. Tuo metu gilinosi į ajurvedos paslaptis, Lietuvoje bei Latvijoje dėstė ajurvedines, polinezietiškas, indonezietiškas masažo technikas. Jūratė yra Reiki meistrė, praktikuoja Bacho žiedų terapiją bei garso terapiją gongais ir dubenėliais.

Marma terapija yra nesudėtinga, prieinama kiekvienam, Kerala universiteto sutikimu vakariečiams adaptuota veiksminga masažo technika, padedanti išgyti, pagerinti išvaizdą bei subalansuoti visas tris došas.

Marma taškai – tai energiniai fizinio ir subtilaus kūno susijungimo taškai. Marma taškuose pasireiškia visi trys energijų tipai: Vata, Pitta ir Kapha. Išvertus iš sanskrito Marma reiškia “gyvybiškai svarbi vieta, kurią reikia apsaugoti”. Šie taškai atspondi penkių didžiausių organizmo sistemų būklę.

Marma terapija veikia įvairius lygmenis, padeda subalansuoti Prana. Tokiu būdu geriau pašalinami toksinai, o tai pagrindinis grožio ir ilgaamžiškumo veiksnys.

Veido Marma masažą patariama daryti tuomet, kai veido oda nepakankamai aprūpinama deguonimi, oda papilkėjusi, suglebusi, alipidinė, atoniška, trūksta maistinių medžiagų, deguonies ir kt.

Seminaro kaina – 40 eurų. Seminaras vyks “Perkūnijos” pirtyje kovo 12 dieną (sekmadienį) 10.00. Po seminaro jūsų laukia kvapnioji lietuviška pirtis su pirties šeimininke Audra.

Dalyvauti mokymuose gali visi norintys, tam nereikia specialių įgūdžių. Mokymams turėti laisvą, judesių nevaržančią aprangą trumpomis arba trijų ketvirčių rankovėmis, avalynę persiauti, pirties priemones bei užkandžių suneštiniam stalui. Ir žinoma, būtinai paimkite puikią nuotaiką.

Registruokitės paspaudę “dalyvauti” ir mes su jumis susisieksime.

Iki pasimatymo pirtyje,
Jūsų Perkūnija