Kas aš esu? Dailės terapija pirtyje

October 19, 2017

6:30 pm / 10:00 pm

Perkūnijos pirtis. Lithuanian Bath

  • Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Garliavos sen.

Mielos moterys ir merginos,

Praeitą ketvirtadienį „Skanioje pirtyje“ ne tik mėgavomės „skaniomis“ veido ir plaukų kaukėmis, bet ir smagiai diskutavome. Netikėtai palietėm emocijų temą, kuri glaudžiai siejosi su šio ketvirtadienio pirties tema, tuo metu jau bręndusia mano mintyse. (Ačiū už klausimą, tikiuosi, kelias į Marijampolę Jums neprailgo).

Taip jau nutiko, kad moteris gamta apdovanojo didesniu emocionalumu ir iš to kylančia didesne empatija, taiklesniu emocijų skaitymu. Tai, beje, nėra vien tik iš piršto laužtas teiginys, pamaloninantis moterų širdis, jį patvirtina ir moksliniai tyrimai. Tačiau taip dažnai mums visoms liepia suaugti, būti geromis ir „neisterikuoti“, kad mes imame uoliai vyniotis į spalvotus solidžius popierėlius, slėpti savo prigimtį ne tik nuo kitų, bet ir nuo savęs pačių, imame neigti pačios save.
Bet staiga vieną dieną spalvotas apvalkalas pratrūksta ir pasipila emocijų ir jausmų lavina daugiau ar mažiau papiktinanti aplinkinius ir dažnai skausmingai nustebinanti mus pačias. Kas nutiko? ….Na, matyt, tiesiog atėjo laikas iš naujo pažinti save ir atrasti, ką taip giliai užkasėte savo viduje.
Šį ketvirtadienį (2017 m. spalio 19 d.) 18:30 „Perkūnijos pirtyje“ kviečiu į susitikimą su savo emocijomis. Galbūt šis mažas žingsnelis savęs link padės išvengti nevaldomo emocijų protrūkio, jį sušvelninti arba tiesiog labiau pažinti save.
Turėkite šlepetes, rankšluostį, chalatą.

Renginio kaina 20,- Eur.
Dėmesio! Į renginį užregistruojame tik pervedus 10 eurų avansinį mokestį. Rekvizitus rasite čia:

Užsisakyti pirčių procedūras, pirties dovanų kuponus

Iki pasimatymo pirtyje 🙂