Ketvirtadienio pirtis

September 4, 2014

6:00 pm

Perkūnijos pirtis. Lithuanian Bath

  • Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Garliavos sen.

Ateina rudenėlis, oras gaiviai rudeniškas. Norisi šilumos ir jaukumo. Tad kviečiu sušildyti kūną ir sielą Perkūnijos klubo pirtyje.
Kas tai per pirtis?

Tai klubinė pirtis, kurioje už simbolinį mokestį visi norintys ir mėgstantys gerą pirtį džiaugiasi puikiu garu, vienas kitą pavanoja, nušveičia, pamasažuoja, pavyteliuoja ir pan.
Čia užsimezga naujos pažintys, dalijamasi patirtimi, bendraujama.

Kas gali dalyvauti?
Klubinėje pirtyje gali dalyvauti tiek pirties naujokai, tiek profesionalai, kurie sutinka su pirties klubo taisyklėmis (su jomis supažindins pirties šeimininkai).

Ką reikia turėti?
*pirties kepurę
*chalatą
*rankšluostį
*gumines šlepetes
*atsigerti (vandens, mineralinio, giros, sulčių)
*lengvų užkandžių (nebūtina)
*vantų (jei norėsite vanotis)
*Pirties šeimininkai vaišina arbata, paruošia druską šveitimui. Pirtyje jūs galite naudoti ir savo šveitiklį. Galite atsivežti medaus ar masažinio aliejaus. Negalima naudoti dažančių gultus produktų (pvz.mėlynių). Pirtyje nevartojami alkoholiniai gėrimai.

Kiek tai kainuoja?
Klubinės pirties malkų mokestis – 30 Lt su savo vantomis. Jei vantų neturite, galite jas įsigyti pas pirties šeimininkus. Vienos vantos kaina – 5 Lt. Registruodamiesi būtinai praneškite pirtininkei, jeigu jums reikės vantų.

Kur visa tai vyksta?
Perkūnijos pirtis yra netoli Išlaužo, Kauno rajone. Detalesnė informacija čia:

Kontaktai

Kiek žmonių gali dalyvauti?
Iš viso gali dalyvauti 10 asmenų.

Kaip užsiregistruoti?
Registracija vyksta facebooke arba telefonu
8610 27921. Registuojantis būtina nurodyti, kiek su jumis dar atvyks svečių. Labai prašome registruotis atsakingai. Jei dėl kažkokių priežasčių negalėsite atvykti, kuo anksčiau apie tai praneškite pirtininkei.

Iki susitikimo pirtyje,
Jūsų Perkūnija 😉