Kinų medicina pirtyje

October 9, 2015

6:00 pm

Perkūnijos pirtis

Sveikos, mielosios

Atėjo nuostabiai spalvingas ruduo. Jis atnešė naujų vėjų ir į pirtį. Taigi “Perkūnijos pirtyje” vyks įvairūs renginiai, skirti moterims. Ir šį kartą noriu jus pakviesti į paskaitą apie kinų mediciną. Paskaita skirta visoms moterims bei merginoms, kurios nori praverti kinų išminties skrynią ir žvilgtelėti į ją, pasisemti saujelę žinių ir turėti galimybę jas pritaikyti savo bei artimųjų gyvenime.

Paskaitą ves nuostabus žmogus, su kurio mano keliai netikėtai susitiko. Tai Orinta Eitutavičienė. Jeigu galėtų, ji pasakotų apie kinų mediciną visą savaitę, o gal ir daugiau. Nes ji gyvena tame. Be to, dar yra gydomojo masažo specialistė.

Paskaitoje “Tradicinė kinų medicina. Kelias į pažinimą” jūs sužinosite:

1. Kokia yra tradicinės kinų medicinos samprata ir ištakos.
2. Susipažinsite su pagrindinėmis sąvokomis bei principais.
3. Susipažinsite su energetinė žmogaus struktūra ir trimis brangenybėmis.
4. Mokėsite surasti biologiškai aktyvius taškus, žinosite jų veikimo būdus
5. Išmoksite masažą energijoms harmonizuoti.

Kiekviena dalyvė gaus padalomąją medžiagą, kurią galės naudoti namuose.

Po paskaitos visos keliausime į pirtį, kurią pravesiu aš, jūsų Perkūnija. Taigi turėkite pirties reikaliukus (šlepetes, rankšluostį, chalatą, pirties skarą). Arbatos ir vandens bus, o jei būsite labai išalkusios, įsimeskite ką nors lengvai užkąsti.

Renginio kaina 25 EUR. Registruotis gali 10 žmogiukų. Labai prašau registruotis atsakingai, nes vietų skaičius labai ribotas. Visų užsiregistravusių prašau patvirtinti savo dalyvavimą sms žinute tel. 8610 27921. Tiesiog parašykite savo vardą, pavardę ir “dalyvausiu kinų medicinos paskaitoje”.