Kūno marma masažo mokymai

October 14, 2017 to October 15, 2017

10:00 am / 6:00 pm

Perkūnijos pirtis. Lithuanian Bath

  • Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Garliavos sen.

Sveiki,

Su džiugesiu kviečiu jus į dviejų dienų Marma masažo mokymus, kuriuos veda Jūratė Kačerginskienė. Jūratė masažuoja 18 metų. Pradėjusi nuo klasikinės masažo mokyklos, žinių sėmėsi studijuodama tradicinę kiniečių, Tibeto mediciną. 10 metų bendradarbiavo su Italijos „World of Beauty“ masažo akademija. kompanijos trenere ir konsultante Pabaltijo šalyse. Tuo metu gilinosi į ajurvedos paslaptis, dėstė ajurvedines ir polinezietiškas, indonezietiškas masažo technikas Lietuvoje ir Latvijoje.
Reiki mokymus praėjo pas G.Bačiauską. Pagalbą žmonėms teikia ir Bacho žiedų pagalba. Lietuvos muzikos terapeutų draugijos narė, Garso terapijos gongais ir skambančiais dubenėliais praktikė.

Kai kalbama apie masažą, – ar gali būti atpalaiduojantis, limfodrenažinis, anticeliulitinis, skulptūrinis, tonizuojantis, priešuždegiminis, atstatantis apytakos pusiausvyrą… viename? TAIP. GALI.
Marma terapija kūnui pagal italų masažo akademijos “World of Beauty” metodiką – tai daugiafunkcinis masažas, kuris gali būti atliekamas dar ir keturiomis rankomis.

Marma taškai – tai energiniai fizinio kūno ir subtilaus kūno susijungimo taškai. Marma
taškuose pasireiškia visi trys energijų tipai: Vata, Kapha ir Pitta.

Išvertus iš sanskrito, Marma reiškia “gyvybiškai svarbi vieta”, “vieta, kurią reikia
apsaugoti”. Tokių tašku kūne yra 107.

Šie anatominiai taškai atspindi penkių didžiausių organizmo sistemų būklę. Marma terapija veikia įvairius lygmenis. Ji yra naudinga esant raumenų ir sąnarių skausmams, virškinimo ir šalinimo problemoms, nervų sistemos, skydliaukės sutrikimams, galvos skausmams, migrenai, nerimui, baimei, dėmesio, energijos stokai.

Marma terapija padeda subalansuoti Prana. Prana subalansavimas padeda gerai šalinti toksinus, o tai – pagrindinis grožio ir ilgaamžiškumo veiksnys. Subalansavus Prana sumažėja skausmai, tinimai, pagerėja bendra savijauta, sureguliuojamas rūgšties kiekis organizme, sustiprėja apsaugines jo funkcijos.

Šio masažo judesius galima taikyti dalimis: tik priekinei kūno daliai arba tik nugarinei, tik viršutinei arba tik apatinėms galūnėms. Atlikimo greitis, spaudimo jėga arba judesių kiekis leis lengvai pritaikyti išmoktą techniką beveik kiekvienu atveju. O jeigu dar procedūros pabaigoje pridėsite Marma veido masažą, kurį jau išmokote… (galėsite tai patirti mokymų metu).

Masažo mokymai vyks dvi dienas, spalio 14-15 d. nuo 10.00. Mokymų kaina 100 eurų. Yra galimybė pernakvoti.
Turėti lengvą judesių nevaržančią aprangą, patogią avalynę, didelį rankšluostį, užkandžių pietums.
Registruojame pervedus 10 eurų avansinį mokestį:

Rekvizitai:

„Perkūnijos“ pirties mokykla“, VŠĮ

Į.k. 304423011

Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Kauno raj.

Atsiskaitomoji sąskaita: LT28 7044 0600 0813 5663

AB SEB bankas.

Mokėjimo paskirtis – už mokymus.

Iki pasimatymo Perkūnijos pirtyje 🙂