Rezonanso mokykla. Rezonanso pagrindai

May 20, 2017 to May 21, 2017

10:00 am / 6:00 pm

Perkūnijos pirtis. Lithuanian Bath

  • Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Garliavos sen.

Sveiki,

Su džiugesiu kviečiu į dviejų dienų savęs pažinimo seminarą, skirtą susipažinti su rezonanso metodu. Anksčiau šis seminaras vyko tik Vilniuje, todėl labai smagu, kad lektorė iš Rusijos, Ksenija Bezpalova, sutiko atvykti ir į Kauno rajoną, “Perkūnijos” pirtį.

Žmogus yra sudėtinga sistema, susidedanti iš nesuskaičiuojamos daugybės įvairaus dydžio dalių, vibruojančių skirtingais periodais, trunkančiais nuo sekundės dalies iki kelių metų. Šios dalys rezonuodamos viena su kita susijungia į vientisą organizmą. Žmogus būdamas atskiru organizmu, tuo pačiu metu yra ir didesnės sistemos – gamtos, visuomenės, visos žmonijos – dalis. Jis sąveikauja su didesne sistema, kaip visuma, ir su kiekviena jos dalimi atskirai. Sąveika gali būti harmoninga arba destruktyvi.

Harmonija – tai dviejų ar daugiau tonų dermė. Stresas, nerimas, pyktis, kitos neigiamos emocijos suardo vidinę žmogaus pusiausvyrą. Vidinę harmoniją ir pusiausvyrą galima atstatyti rezonuojant su harmoninga sistema (gamtos objektais, tam tikrais meno kūriniais, energetiškai stipriomis vietomis ir kt.). Rezonanso metodo vienas iš pagrindinių tikslų yra neharmoningos, išsiderinusios sistemos (mūsų asmenybės, giminės informacinio lauko ir kt.) koregavimas rezonuojant su harmoninga sistema.

Kuo naudingas rezonanso metodas? Naudodamiesi šiuo metodu galite pagerinti savo gyvenimo kokybę, padaryti jį malonesniu, patogesniu, komfortiškesniu, ramesniu ir net saugesniu; gauti gilios, dažnai netikėtos informacijos apie save, įvykius, jus supančio pasaulio reiškinius ir objektus; sutvarkyti savo ir artimųjų santykius, kad jie taptų atviresni, šiltesni, labiau pasitikėtumėte vieni kitais; spręsti savo problemas, kylančias iš netinkamų santykių su jus supačiu Pasauliu; pasiekti sąskambį su kiekviena gyvenimiška situacija, veltui nešvaistant jėgų kovai su vėjo malūnais.

Rezonanso metodo panaudojimo būdų yra begalė, kur jį panaudosime priklauso nuo mūsų pačių kūrybiškumo. Seminaro dalyviai bus supažindinti su rezonanso metodo pagrindais, o po to grupėje atliekant tam tikras užduotis, pritaikysime teorines žinias praktikoje.

Rezonanso metu svarbūs pojūčiai visame kūne, todėl reikėtų apsirengti patogius, judesių nevaržančius rūbus, turėti šiltas kojines, užklotą ir pagalvėlę. Taip pat įsidėkite užkandžių suneštiniam stalui. Abu vakarus po seminaro neplanuokite svarbių dalykų, nes norėsis pailsėti.

Seminarą veda Ksenija Bespalova, psichoterapeutė, autorinės Vitalijaus Bogdanovičiaus mokyklos „Себе и людям“ trenerė. Rezonanso metodą savo praktikoje aktyviai naudoja jau daugiau kaip 10 metų. Ksenija Bespalova yra parašiusi keletą knygų, aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje. Praktikoje naudoja tiek klasikinės psichologijos, tiek rytietiškų praktikų metodus. Seminaras vyks rusų kalba. Seminaras vyks 2 dienas. Po pirmosios dalies galyte vykti namo. Yra galimybė pernakvoti “Perkūnijos” pirtyje.
Kaina 135 EUR.

Seminaras vyks susirinkus grupei.

http://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/psichologe-ksenija-bespalova-jeigu-dar-prisimenate-ir-jauciate-sielos-zaizdas-vadinasi-jos-neuzgijo-1040-743278

Iki pasimatymo,
Audra