Terapinis kvėpavimas su Ralf Weichert

September 4, 2016

2:00 pm / 10:00 pm

Perkūnijos pirtis. Lithuanian Bath

  • Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Garliavos sen.

Sveiki, mielieji,

Kviečiu į netradicinį renginį Perkūnijos pirtyje – terapinio kvėpavimo ir harmoningo darbo su kūnu seminarą su svečiu iš Vokietijos, po kurio jūsų, žinoma, laukia pirtis.

Kvėpuojame nuolat ir savaime, tam tarsi nereikia jokių pastangų. Atrodytų, kad ir mokytis nėra ką. Išmokus terapinio kvėpavimo, skirtumą pajaučia visi. Kinta pasitikėjimas savo jėgomis, atsiranda gebėjimas atsiriboti nuo nemalonių praeities patirčių, mažėja vidiniai apribojimai, auga gyvybingumas, harmonizuojasi emocinė ir fizinė būklė.

Kai dirbame, sportuojame, mąstome, visada eikvojame savo gyvybinę energiją. Kaip vėl ja pasipildyti? Kaip nuraminti mintis? Kaip efektyviai atsipalaiduoti?

Apie tai pasakos ir mokys natūropatas, kovos menų ir terapinio kvėpavimo mokytojas Ralf Weichert. Praktikuodamas jau 20 metų, jis sukūrė savo sistemą, kur jungiami šiuolaikinis žinojimas apie kūną ir Rytų išmintis.

Seminaro metu, atlikdami fizine prasme lengvus pratimus, išmoksite maksimaliai panaudoti natūralias kūno galimybes, galėsite padėti sau ir kitiems.

Išmoksite paleisti įtampas, kurios susikaupia kūne ir dvasioje. Pajausime nuo galvos iki kojų mūsų kūnu tekančio gyvybingo kvėpavimo jėgą.

Reikalinga laisva, judesių nevaržanti apranga. Nepamirškite įsidėti ir pirties reikmenis: šlepetes, rankšluostį, chalatą, vantų. Jeigu neturite, vantų galima užsisakyti pas mane.

Taigi renkamės 14.00
Viso renginio kaina su pirtimi – 25 eurai.
Registruotis gali tik 9 asmenys, taigi darykite tai atsakingai.

Geriausiai mus rasite į google maps įvedę “Perkūnijos pirtis”.

Iki pasimatymo pirtyje,
Jūsų Perkūnija