Žilvičio vytelių masažo seminaras

January 24, 2016

Perkūnijos pirtis. Home Sauna and SPA

  • Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Garliavos sen.

Sveiki,

Kas yra vibroakustinis žilvičio vytelių masažas? Iš kur jis atsirado? Kodėl žilvitis, o ne bambukas? Kodėl reikia masažuoti priepirtyje, bet ne pirtyje?

Į šiuos ir kitus klausimus jums atsakys garsiausias Lietuvos vytelių masažo meistras Antanas Bagdonas, pagrindinis SPA „Saulėja“ pirtininkas, Lietuviškos pirties bičiulių draugijos steigėjas. Jo pasirodymus matė ne tik pirties švenčių dalyviai Lietuvoje, bet ir Sauna World Cup dalyviai Austrijoje bei Vokietijoje. Antanas kviečiamas mokyti vytelių masažo Latvijos pirties mokyklose.

Žilvičio vytelių masažas malonus ir labai naudingas sveikatai. Jį galite išmokti ir jūs. Kviečiame į praktinį žilvičio vytelių masažo seminarą, kuris vyks sausio 24 d. 10.00 val. „Perkūnijos pirtyje“. Po seminaro garsusis pirtininkas Antanas Bagdonas pakvies visus į žolynais ir vantomis kvepiančią lietuvišką pirtį.

Dienotvarkė

10.00 Kava, arbata.
10.30 – 13.00 Praktinė seminaro dalis ant masažo stalų.
13.00 – 13.30 Suneštiniai pietūs
13.30 – 16.00 Praktika ant masažo stalų.
16. 15 – einame į pirtį.

Ką reikia turėti?

*patogią sportinę aprangą ir avalynę;
*maudymosi kostiumėlį/ glaudes;
*pirties šlepetes, rankšluostį, chalatą;
*užkandžių pietums;
*jei turite, atsivežkite savo vyteles;
*gerą nuotaiką.

Seminaro metu bus galima įsigyti žilvičio vytelių.

Seminaro kaina – 45 eurai, pirties bičiuliams ir Perkūnijos pirties klubo nariams 35 eurai. Registracija ir informacija telefonu 8610 27921 (Audra) arba facebook‘e.

Užsiregistravus reikia pervesti 10 eurų avansą. Rekvizitus rasite www.saunaspa.lt/kontaktai. Mokėjimo paskirtis – už vytelių masažą.

Iki pasimatymo pirtyje 🙂