Pirties programos

Lietuviška pirtis – tarsi skrynia, kupina neišsenkančių turtų iš gamtos.  Išbandykite Perkūnijos pirties  programas  kartu su   profesionaliais pirties  meistrais ir  patirkite nepakartojamų įspūdžių.

Renginiai

Perkūnijos pirtyje nuolat vyksta įvairūs renginiai, seminarai, teminiai pirties vakarai. Visi renginiai skelbiami Perkūnijos pirties facebook’e. Tačiau pasirinktą seminarą galite užsisakyti savo kolektvyui. Seminaras gali būti ir su pirties programa.

Pramogos

Šalia Perkūnijos pirties yra žirgynas Pajiesio žirgai, kuriame galite pajodinėti su gražuoliais žirgais. Jei niekada to nesate bandę, dabar pats metas tai padaryti. Žirgyno specialistai praves individualią pamoką ir  pamokys jodinėjimo paslapčių. Dėl jodinėjimo žirgais prašome susitarti iš anksto.

Įmonėms

Perkūnijos pirtis – puiki vieta jūsų komandos stiprinimui, svečių iš užsienio supažindinimui su lietuviška pirtimi. Įmonių kolektyvus kviečiame išbandyti lietuvišką pirtį ir nustebinti svečius iš užsienio.

Švietimo įstaigoms

Kviečiame į kvalifikacijos tobulinimo seminarą apie pirtį, patvirtintą Kauno rajono švietimo centre. Seminare „Inovatyvūs fizinės, psichinės bei emocinės sveikatos stiprinimo metodai ir jų taikymas mokyklos sveikos gyvensenos ugdymo procese“ gali dalyvauti visų švietimo įstaigų darbuotojai: administracija, sveikatos priežiūros specialistai, sveikos gyvensenos konsultatai bei kiti sveiką gyvenseną propaguojantys pedagogai, dėstytojai, darželių auklėtojai.

Pirties nuoma

Jeigu jums patinka gera pirtis, kviečiame praleisti įsimintiną vakarą Perkūnijos pirtyje. Mūsų pirtis puikiai pritaikyta pirties procedūroms. Čia įrengti platūs patogūs plautai, ant kurių galima atlikti šveitimą, vanojimą, muilo putų ar medaus masažą.

Dovanų kuponas

Geriausia dovana, kokią galite suteikti brangiam žmogui – tai kvietimas į gerą, sveiką ir kvapnią lietuvišką pirtį. Padovanokite savo artimajam ar draugui nuostabų pirties ritualą Perkūnijos pirtyje.

Statote pirtį?

Jeigu statote pirtį, kviečiame atvykti, susipažinti ir pasikalbėti apie jums svarbius dalykus. Mes mielai pasidalinsime savo patirtimi.

Naujienlaiškis