13106055_10206013169516053_1724559047_o

  • Perkūnijos pirtyje neseniai įrengta salytė, puikiai tinkanti kameriniams renginiams. Kviečiame nedidelių įmonių kolektyvus mūsų pirtyje vesti savo seminarus, mokymus, ekentinius renginius, pasitarimus, derybas. Stiklinėje terasoje su vaizdu į gamtą puikiai praleisite laiką, o po pasitarimo galėsite pasilepinti pirties malonumais. Talpiname iki 24 žmonių.
  • Jūsų kolektyvą kviečiame išbandyti pažintinę lietuviškos pirties programą su profesionaliais pirtininkais, kurioje būsite maloniai nustebinti. Pirties meistrai papasakos apie pirtį, vantas, krosnį, sveikos pirties principus ir kitas įdomybes. Kartu su pirtininku dalyvausite pirties rituale ir pajausite visą pirties malonumą. Po šios pirties žmonės dažniausiai sako: „tiek metų einu į pirtį, o, pasirodo, apie ją nieko neišmanau“. Pirties programa derinama su kiekvienu klientu asmeniškai.
  • Jeigu bendraujate su užsieniečiais, tai puiki vieta juos nustebinti ir palikti neišdildomą įspūdį apie Lietuvą. Jūsų svečiai liks sužavėti lietuviškos pirties programa, kurią praves profesionalūs pirties meistrai. Pirties ritualas gali būti vedamas lietuvių, rusų bei anglų kalbomis.

Naujienlaiškis