PAŽINTINĖ PIRTIES PROGRAMA „LIETUVIŠKA PIRTIS“. Edukacinė pirties programa grupėms, įmonėms

Tai populiariausias pirties ritualas, skirtas grupei iki 12 asmenų. Čia jūs susipažinsite su lietuviška pirtimi, ragausite kvapnios žolelių arbatos. Profesionalūs pirtininkai papasakos apie sveikatinančios pirties principus ir keliaus kartu su jumis į nuostabų keturių valandų patyrimą. Pirties ritualas susideda iš 4 skirtingų užėjimų:

*Pirmasis – atpalaiduojantis ir švelniai sušildantis. Čia jūsų laukia pirmojo garo ritualas su palinkėjimais, švelnus vantų šiurenimas ir lengvas sušildymas, įvairių žolynų aromatų degustacija.

*Antrasis – druskingas užėjimas. Jo metu pirtis pavirsta aromatingu druskos kambariu, kuriame kvėpuojame druska, prisotinta šiai dienai parinkto aromato, o vėliau kūną nušveičiame natūraliu šveitikliu su druska ir gamtos gėrybėmis.

*Trečiasis – vantų užėjimas. Pirtininko padedami gerai išsivanojame ir tuomet jau galime pūkštelėti į tvenkinį ar apsilieti šaltu vandeniu.

*Ketvirtasis – desertas. Po gero išsipėrimo sugrįžtame į pirtį ramiai pabūti, lengvai sušilti ir palepinti savo kūną medumi.

PIRTIES RITUALAS MOTERIMS „ŠVELNUMAS“

Kartais labai gera atitrūkti nuo kasdienio bėgimo ir pasinerti į magišką pirties pasaulį, pabūti moterų rate, pasidalinti savo mintimis, pasiklausyti kitų moterų, atrasti kažką naujo ar pasisemti patirties. Kartais labai gera tiesiog patylėti, pasinerti į švelnų pirties garą, įsiklausyti į vantų šnaresį, jausti jų prisilietimą prie kūno ir tiesiog būti čia ir dabar, šią akimirką su savimi. Kartais labai gera palepinti save pirties malonumais – veido kaukėmis, natūraliais kūno šveitikliais, švelniomis vantomis, medumi, kvapniais aliejais. Pirties ritualą veda moterys pirtininkės. Kiekviena savaip, kieviena vis kitokia. Ir moteriška pirtis dažnai netelpa į rėmus. Joje viską diktuoja mūsų moteriška intuicija, pajautimas, ko šiandien iš tiesų norėtųsi. Tai puiki vieta atsipalaiduoti su savo draugėmis, kolegėmis, šeimos ir giminės moterimis.

KARALIŠKA PIRTIS

Tai pats prabangiausias pirties ritualas, kai pirtis skirta tik jums. Ramybė ir komfortas, asmeninis profesionalių pirtininkų dėmesys ir keturių valandų pirties malonumų ritualas. Čia jūsų laukia:

*Kvapni žolelių arbata su medumi;

*Lengvai sušildantis ir atpalaiduojantis pirmasis užėjimas. Kvapnios vantos, aromatingi žolynai, atpalaiduojantis šiurenimas ir vantų masažas.

*Aromaterapija su druska bei atpalaiduojantis viso kūno šveitimas su druska bei gamtos gėrybėmis;

*Individualus vanojimas su beržinėmis, ąžuolinėmis, klevinėmis vantomis. Pirtininkas, atsižvelgdamas į jūsų pageidavimus parinks jums tinkamiausią vanojimą.

*Po vanojimo – atsigaivinimas tvenkinyje ar apsipylimas vėsiu vandeniu, o po jo – poilsis gultuose klausantis ramios muzikos.

*Ketvirtas užėjimas švelnus ir atpalaiduojantis. Lengvas sušildymas su vantomis ir viso kūno masažas su medumi.

PIRTIES NUOMA BE PIRTININKO

Jei esate susipažinę su pagrindiniais pirties ritualo principais, žinote, kaip elgtis su periodinio kūrenimo krosnimi ir norite pradžiuginti savo draugus ar artimuosius, kviečiame išsinuomoti Perkūnijos pirtį, kur patys pravesite pirties ritualą.

Prie pirties programų papildomai galima užsisakyti:

Atpalaiduojantis galvos masažas (20 min) 20€
Atpalaiduojantis pėdų masažas (20 min) 20€
Atpalaiduojantis viso kūno masažas (1 val) 50€
Masažas su žilvičio vytelėmis (20 min) 20€

Naujienlaiškis