Pirties Mokykla

Jeigu atvėrei šios mokyklos duris, tai įvyko ne šiaip sau. Vadinasi, esi pasiruošęs naujam gyvenimo etapui, naujoms patirtims. Pasiruošęs sutikti naujus mokytojus savo kelyje. O jie laukė, kad sutiktų tave.

„Perkūnijos“ pirties mokykla – tai vieta, kur įgysite žinių apie pirtį. Čia įgysite pagrindus, reikalingus vedant pirties ritualą. Tačiau čia išmoksite ne tik pavanoti ar atlikti masažą. Tai vieta, kur išmoksite jausti. Pirmiausia save, po to kitus ir įgytomis žiniomis pradžiuginti savo artimuosius, draugus. O gal netgi panorėsite tapti tikru pirties meistru. Čia žmonės sutinka vieni kitus, dalinasi patirtimi, auga savo vidumi. Dažnai atėjus į pirties pasaulį viskas pradeda keistis. Netgi darbas ir gyvenimo būdas. Nes žodis „Perkūnija“ iš tiesų perkūnija ir iš pirties mes jau išeinam kitokie. Taigi kviečiame pasinerti į pirties paslapčių pasaulį.

Turinys

Kontaktai

  • Pajiesio kelias 18, Pajiesio km.
    Garliavos sen., Kauno r.
    Lietuva

  • Audra Staskevičienė, vadovė +370 610 27921

  • info@saunaspa.lt

Susisiekti

 

Paprasčiausias būdas mus rasti – į Google maps įvesti „Perkūnijos pirtis“.

Jei važiuosite su navigacija, geriausia įsivesti koordinates, nes pagal adresą nuveda į sodų bendriją!

Navigacijos koordinatės: 54.756162, 23.901917

Važiuojant nuo Vilniaus, Kauno:

Iš Vilniaus važiuoti autostrada iki Kauno,  pasirinkti Alytaus kryptį. Privažiavus Marijampolės sankryžą toliau važiuoti tiesiai, laikytis Alytaus, Prienų krypties. Pravažiavus ženklą “Ilgakiemis” baigėsi,  važiuoti toliau pagrindiniu keliu. Už ~3 kilometrų pamatysite ženklus: “Sankryža” ir “Pajiesio kelias”. Iš karto už jų sukite į dešinę. Pasukus dar pavažiuoti apie kilometrą, kol prasidės dešinėje pusėje miškas. Priešais jį antras keliukas į kairę (sekantis posūkis pravažiavus Žirgyno gatvę). Matysis rąstinė pirtis, vandens telkinys ir gyvenamasis namas. Tamsiu paros metu sukite už šviečiančio stulpelio. Apšviestas kiemas matysis jau iš tolo. Štai ir atvykote.

Važiuojant nuo Trakų, Alytaus, Prienų:

Pravažiavus Išlaužą ir tiltą per Jiesią  ant kalno bus betoninis Kauno rajono ženklas. Iš karto už jo pirmas posūkis į kairę su nuoroda “Pajiesio kelias”. Pasukus dar pavažiuoti apie kilometrą, kol prasidės dešinėje pusėje miškas. Priešais jį antras keliukas į kairę (sekantis po Žirgyno gatvės). Matysis rąstinė pirtis, vandens telkinys ir gyvenamasis namas. Tamsiu paros metu sukite už šviečiančio stulpelio. Apšviestas kiemas matysis jau iš tolo. Štai ir atvykote.

Naujienlaiškis