Dėstytojai

Šios mokyklos dėstytojai – savo srities profesionalai, sukaupę didžiulę patirtį ir praėję ilgą mokymosi kelią. Tai žmonės, šalia kurių gera būti ir mokytis. Dabar jie pasiruošę savo žiniomis dalintis su jumis.

 

Audra Staskevičienė. „Perkūnijos“ pirties mokyklos vadovė

Esu dėkinga gyvenimui už tai, kas esu ir už visus žmones, kuriuos sutinku savo kelyje. Prieš 10 metų atėjau į pirties pasaulį. Pirmąsias pirties žinias įgijau Lietuviškos pirties akademijoje, vadovaujamoje Rimo Kavaliausko, mano pirmojo ir didžiausio mokytojo. Gavusi pirtininko profesionalo diplomą, dirbau Visuomenės harmonizavimo parke pirtininke – masažuotoja. Esu dėkinga tiems žmonėms už gautą didžiulę patirtį, discipliną, bendravimą su SPA centro svečiais, išmoktas pirties ir SPA procedūras. Taip pat esu dėkinga Kauno SPA centrui „Saulėja“ už patirtį vedant moterų pirties vakarus. Mokiausi iš Lietuvos bei užsienio pirties meistrų, masažuotojų. Įgijau Reiki II pakopą. Nuo tada prasidėjo mano dvasinės paieškos. 2016 metais įgijau Masažuotojos specialybę Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Prieš ketverius metus duris atvėrė „Perkūnijos“ pirtis, o nuo 2017 metų ir „Perkūnijos“ pirties mokykla“, kurioje ir yra mano širdis. Čia vyksta įvairiausi pirties ir savęs pažinimo renginiai, mokymai. Vis giliau manyje prabunda mūsų baltiškoji praeitis, mūsų šaknys ir gyvenimas darnoje su gamta. Iš senolių atskamba sutartinių giesmės ir draugystė su augalais. Vis stipriau ateina noras dalintis tomis žiniomis ir tuo džiaugsmu, kurį žmonės atranda pirtyje. Ir vis labiau suprantu, kad mano paskirtis šiame gyvenime – mokyti, burti, paskatinti kitus, padėti jiems atrasti pačias stipriausias savybes ir jas atskleisti.

  Dėstomi dalykai:

 • Pirties įvadas
 • Vanojimo pagrindai
 • Intuityvus vanojimas
 • Pirties ritualo vedimas. Darbas su klientais

Vida Jankūnienė

Vida Jankūnienė – SPA meistrė, kosmetikė, masažo meistriškumo dėstytoja, turinti 13 metų praktinės pedagoginės darbo patirties.Vida yra trijų tarptautinių masažo čiampionatų dalyvė ir prizinių vietų laimėtoja, TV laidos “ Grožis ir estetika“ 2011m. konkurso laimėtoja. Lektorė Vida Jankūnienė profesionalios patirties nuolatos semesi iš užsienio ir lietuvių masažo meistrų. Šiuo metu yra įkūrusi įmonę MB “ Spa pasaulis “, kur atliekamos kūno ir veido SPA procedūros, vyksta moterų pirties vakarai, klasikinio masažo mokymai ir kt. seminarai.

  Dėstomi dalykai:

 • Masažo įvadas
 • Klasikinis viso kūno masažas

Jūratė Kačerginskienė

Nuolat besišypsanti Jūratė masažuoja jau 18 metų. Pradėjusi nuo klasikinės masažo mokyklos, žinių sėmėsi studijuodama tradicinę kiniečių, Tibeto mediciną. 10 metų bendradarbiavo su Italijos „World of Beauty“ masažo akademija, buvo kompanijos trenerė ir konsultantė Baltijos šalyse. Tuo metu ji gilinosi į ajurvedos paslaptis, dėstė ajurvedines ir polinezietiškas, indonezietiškas masažo technikas Lietuvoje ir Latvijoje. Jūratė yra Reiki meistrė – mokytoja. Reiki mokymus praėjo pas G.Bačiauską. Pagalbą žmonėms teikia ir Bacho žiedų pagalba. Lietuvos muzikos terapeutų draugijos narė, Garso terapijos gongais ir skambančiais dubenėliais praktikė. Šiuo metu dirba masažuotoja.

  Dėstomi dalykai:

 • Marma kūno masažas
 • Marma veido masažas
 • Nugaros masažas

Robertas Gruzinskas

Gilintis į pirties kultūrą plačiau pradėjo 2010- aisiais metais. Dalyvavo dviejuose Lietuvos vanojimo čempionatuose, viename jų pripažintas Lietuvos vanojimo čempionu. Tarptautiniame vanojimo čempionate Latvijoje užėmė trečiąją vietą. Robertas toliau gilinosi į vanojimo techniką, jos subtilybes, išklausė daug seminarų ir kūrė savo autorinį vanojimą kaip darbo su kūnu techniką pirtyje. Tolesniuose vanojimo čempionatuose Robertas buvo teisėjų kolegijos narys, vertino dalyvių pasirodymus, pats paruošė ne vieną mokinį ir beveik visi tapo nugalėtojais. Apie pirties subtilybes Robertas pasakė: „Galiu drąsiai pasakyti, kad, kai jau atrodo, kad kažką supranti, pasirodo, kad supranti tik labai mažą dalį, ir vis daugiau iškyla klausimų nei atsakymų 🙂

  Dėstomi dalykai:

 • Vanojimo technikos elementai
 • Giliai sušildantis intensyvus vanojimas

Birutė Masiliauskienė

Džiaugiuosi, kad mūsų keliai susitiko, nes iš Birutės daug ko išmokau. Birutė yra profesionali pirties meistrė, jau daug metų dirbanti pirtyje, ypač daug patirties turi moterų pirties vedime. Įvairius seminarus dėsto Lietuviškos pirties akademijoje, yra įvairių straipsnių ir knygų autorė. Ne vienerius metus vadovauja Lietuvos vanojimo čempionato organizaciniam komitetui. Augalais ir natūraliąja medicina domisi labai seniai, tiek, kiek save pamena. Besimokydama ketvirtoje klasėje jau dalyvavo vaistažolininkų olimpiadoje pas legendinę E. Šimkūnaitę. Vėliau pradėjo kolekcionuoti ir pati auginti įdomesnius augalus, todėl paprastai pirtyje visada stengiasi nustebinti, parodyti ką nors naujo, netikėto. Į pirtį atvedė daugiau nei 8 metų domėjimasis įvairiomis meditacinėmis bei terapinėmis technikomis. Daugelis jų nesunkiai pritaikomos ir pirtyje, padeda giliau atsipalaiduoti, patirti buvimo čia ir dabar džiaugsmą, geriau pajusti save. Tai paprasta ir universalu, nesusieta su jokiomis pasaulėžiūromis, todėl priimtina visiems.

  Dėstomi dalykai:

 • Augalai pirtyje

Aušra Kunigėlytė

Kineziterapeutė, masažuotoja, kosmetikė, SPA specialistė. 2009 metais Lietuvos kūno kultūros akademijoje (Lietuvos sveikatos universitete) biomedicinos fakultete baigiau kineziterapijos studijų programą ir įgyjau reabilitacijos bakalauro, o 2011metais – magistro kvalifikacinį laipsį ir kineziterapeuto profesinę kvalifikaciją. 2013 metais baigiau higieninės kosmetikos kosmetikės specialybę. Dar studijuodama pradėjau dirbti kineziterapeute ir turiu 5 metų patirtį atliekant kineziterapiją, fizioterapines procedūras (TENS, RES, ultragarsas). Daugiau nei 9 metai savo žinias ir įgūdžius taikau atlikdama įvairius masažus. Nuolat lankau seminarus ir stengiuosi išmokti vis naujų masažo technikų. Esu įsisavinus ir atlieku klasikinį, segmentinį, sportinį, shiatsų, ajurvedinį, tajų, keturių rankų, atpalaiduojantį, tonizuojančį, aromaterapinį, karštų akmenų, medaus, turkišką muilo, autorinį Ratudo, chiro ir kobido veido masažus bei SPA kūno procedūras.

  Dėstomi dalykai:

 • Masažinis kūno šveitimas

Darius Šidlauskas

Sakoma, kad nei vieno žmogaus savo gyvenime nesunkiti atsitiktinai. Taip buvo ir su Dariumi. Iš jo sklinda nuoširdumas ir ramybė. Tai žmogus, kuriuo gali drąsiai pasitikėti. Ir ne šiaip sau, ne tik žmogiškąją prasme, bet ir profesine. Darius – profesionalus medicinos darbuotojas, baigęs LSMU. Šiuo metu dirba farmacijos srityje, padeda žmonėms po įvairių traumų, pragulų ir pan. Labai džiaugiuosi, kad Darius sutiko dėstyti anatomijos įvadą mokyklos studentams.

  Dėstomi dalykai:

 • Anatomijos įvadas

Irenėjas Urbonavičius

Irenėjas mano gyvenime yra didžiulė dovana. Šį žmogų galima vadinti „žmogumi orkestru“. Ir ne šiaip sau, nes Irenėjas yra Lietuvos valstybinio muzikinio teatro orkestro muzikantas ir masažuotojas. Taip pat dėsto Kauno A.Kačanausko muzikos mokykloje. Su Irenėju mūsų keliai susitiko besimokant Masažuotojo specialybės Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Jau tada Irenėjas su užsidegimu vardino visus lotyniškus kauliukų pavadinimus. Įgijęs masažuotojo diplomą, studijas tęsia Pirmosios pagalbos specialybėje. Tai unikalus žmogus, atviros širdies ir visuomet pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką. Savanoriauja Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijoje ir Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotyje. Be to, Irenėjas puikiai fotografuoja.

  Dėstomi dalykai:

 • Pirmoji pagalba pirtyje

Ramunė Žukauskienė

Žolininkė, pirtininkė, sveikatintoja, natūralių grožio priemonių kūrėja ir žinių apie jas skleidėja. Nesu lankiusi nė vienos oficialios pirtininkystės ar kosmetologijos mokyklos – mane dominančių dalykų Mokytojų (ne šaip sau rašau didžiąja raide) ieškau ir juos renkuosi pati. Pirtininkės amato jau 10 metų mokausi pameistrystės būdu (kaip 18 a. buvo įprasta Vilniuje pirtininkų ceche) iš didžiausio man autoriteto pirtininko profesionalo savo vyro Egidijaus. Polinkį į žoliavimą ir žolininkystę paveldėjau iš savo prosenelės Perlojos gydūnės, o šios srities žiniomis nuo pat vaikystės su manimi dalijosi mama. Tvarų, holistinį požiūrį į žolininkystę ugdausi sekdama fitoterapeutu Virglijumi Skirkevičiumi (kurio uoli seminarų dalyvė buvau). Prisilietimo prie žmogaus meno (klasikinis, holistinis, cigūno masažas, reiki ) mokiausi pas Viliją-Kotryną Čibiraitę bei Latvijos meistres – AA Editę Vėją bei Natalija Lukjanovą. Taip pat žemai lenkiuosi mano nuolatiniams ugdytojams: Gamtai, Alkiui kurti su gamtos duotybėmis, Džiaugsmui liestis prie mane prisileidžiančio žmogaus… Dėkoju likimui, kad dabar didžiąją dalį grožio procedūroms pirtyje tinkamų priemonių galiu užsiauginti ar susirinkti pati „Vabalynės“ sodyboje vienkiemyje, o jų tinkamumą nuolat išbando bei pojūčiais ir poveikiu dalinasi tiek sodybos svečiai, tiek pirties švenčių, kuriuose dalyvauju darydama veido kaukes ir veido masažus, lankytojai…

  Dėstomi dalykai:

 • Natūralios kaukės ir šveitikliai

Mantvydas Zabotkus

Kineziterapeutas, SPA specialistas. 2007m. įgytas Lietuvos kūno kultūros akademijos (Lietuvos sveikatos universitetas), sporto biomedicinos fakulteto kineziterapijos bakalauras, o 2009m. Kauno medicinos universitete (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) reabilitacijos magistro kvalifikacinis laipsnis ir kineziterapiauto kvalifikacija. Dar studijų metais pradėjo dirbti ir gilinti savo žinias VŠĮ „Nacionalinėje futbolo akademijoje“, stiprindamas ir reabilituodamas perspektyviausius Lietuvos sportininkus. Vėliau savo žinias ir įgūdžius pradėjo taikyti ir tobulinti pasyviosios kineziterapijos srityje (masažai, tempimo terapija) tokiose įmonėse kaip „Royal Spa Residence“, „Visuomenės harmonizavimo parkas“, „Aušros Spa namai“.. Nuo 2005m. įsisavintos įvairios masažų technikos: klasikinio, segmentinio, sportinio, ajurvedinio, ratudo, keturių rankų, šiatsu, atpalaiduojančio, tonizuojančio, aromaterapinio, medaus bei muilo masažai, Turkiško hamamo ir Lietuviškos pirties tradicijos, Reiki – natūralaus ir dvasinio gydymo kursai, autorinis masažas – Dominum Donum.

Jovita Dzedulionienė

Jovita – labai atsakinga ir kruopšti. Mokėsi Mišakovų masažo mokykloje (klasikinis segmentinis masažas, Ajurvedinis relaksuojantis ir tonizuojantis masažas, masažas su tibetietiškomis taurėmis, vakuuminis, anticeliulitinis masažas, refleksoterapknis pėdų masažas, medaus terapinis masažas, karštų akmenų masažas). Vėliau studijas tęsė Femina Bonoje (anticeliulitinis, kūno linijas formuojantis masažas). ISPADO (giliųjų audinių masažas, trigeriniai taškai). Taip pat mokėsi pas Vytautą Krupovnicką ( visceralinė chiropraktika (vidaus organų masažas), sutrikusių organizmo funkcijų atstatymo būdai). Jovita atlieka šiuos masažus: Viso kūno/nugaros masažas (apjungiantis įv.masažo technikas: klasikinio segmentinio masažo, giliųjų audinių, darbas su trigeriniais taškais, shiatsu, miofascialinis atpalaidavimas, limfodrenažas), Visceralinė chiropraktika ( vidaus organų masažas) antistresinis -atpalaiduojantis kūno masažas, aromaterapinis masažas, masažas karštais akmenimis, SPA programos su šokoladu, medumi, jūros dumbliais Anticeliulininis masažas Medaus masažas : atpalaiduojantis, terapinis, anticeliulitinis Veido masažas, Pėdų masažas, Kūno šveitimas, Limfodrenažas (presoterapija).

  Dėstomi dalykai:

 • Atpalaiduojantis pėdų masažas

Antanas Bagdonas

Antanas Bagdonas – garsiausias Lietuvos vytelių masažo meistras, pagrindinis SPA „Saulėja“ pirtininkas, Lietuviškos pirties bičiulių draugijos steigėjas. Jo pasirodymus matė ne tik pirties švenčių dalyviai Lietuvoje, bet ir Sauna World Cup dalyviai Austrijoje bei Vokietijoje. Antanas kviečiamas mokyti vytelių masažo Latvijos pirties mokyklose.

  Dėstomi dalykai:

 • Vibroakustinis vytelių masažas

Romas Bagdonas

Pirties meistriškumo semiasi jau 10 metų. Romas pagal savo vardą yra ramus ir gilus žmogus. Viską daro kruopščiai, neskubėdamas. Mėgsta gerą kokybę ir jos nori iš kitų. Romas puikiai vanoja, tobulai atlieka vytelių masažą, turiu puikus masažo įgūdžius. Prieš keletą metų Romas laimėjo „Garžiausios vantos“ rišėjo vardą ir iš tiesų jo surištos vantos yra unikalios, galėtų būti kiekvieno pirties čempionato dalyvio puošmena.

  Dėstomi dalykai:

 • Vantų rišimas

Rūta Kazakevičienė

Rūta yra grožio ir sveikatos namų „Gamtos stebuklai“ ir kosmetikos dirbtuvėlių vadovė, jau daug metų dirbanti grožio ir natūralių priemonių gamybos srityje. Rūta daug keliauja, su savimi kartu vežasi alembiką ir distiliuoja įvairius augalus. Aromaterapja domisi jau seniai, nuolat naudoja aukštos kokybės eterinius aliejus veido, plaukų, kūno priežiūrai, patalpų aromatizavimui, ligų profilaktikai bei norimų savybių sustiprinimui. Bet labiausiai norisi pasakyti tai, kad Rūta yra tikras geros energijos šviesulėlis. Ji spinduliuoja tokį gerumą, kad norisi kuo ilgiau būti šalia. Ir man teko didžiulė laimė su ja susipažinti.

  Dėstomi dalykai:

 • Aromaterapijos įvadas

Aridas Pabedinskas

Esu pirties meistras ir profesionalus masažuotojas, pirtyje dirbantis jau daugiau kaip 13 metų. Teikiu asmenines paslaugas, bet neatsisakau darbo su didesnėmis grupėmis. Nors teigiama, kad žinios apie pirties pasaulį ateina su amžiumi, kartais verta pasinaudoti ir kitų sukaupta patirtimi. Todėl žinias gilinau VŠĮ „Pirties akademija„ ir ją baigiau 2008 metais. Nuolatinis darbas su žmonėmis, žmogaus kūnu leido suformuoti savo požiūrį į vanojimą, kaip efektyvią poveikio priemonę tiek fiziniam tiek dvasiniam žmogaus pasauliui. Kad žinios būtų gilesnės, 2015 metais pradėjau mokytis masažuoto specialybės ir 2017 metais įgijau masažuotojo profesinę kvalifikaciją. Įgytos žinios apie masažą galutinai įtvirtino mano požiūrį į vanojimą, kaip į masažą vantomis. Masažas vantomis, tai aktyvi ir intensyvi mechaninio, energetinio poveikio visuma žmogaus kūnui. Tai holistinis masažas kai dirbama su visu kūnu, o ne jo atskiromis dalimis. Masažas vantomis atliekamas panaudojant vantas ir mintis. Masažuojant vantomis būtina teisingai panaudoti karščio poveikį, pasirinkti tinkamas vantas. Po tokio masažo stabilizuojasi žmogaus bendra būsena, pagerėja kraujo apytaka, sumažėja streso poveikis, atpalaiduojami raumenys ir padidinamas sąnarių elastingumas.

  Dėstomi dalykai:

 • Masažinis pėrimas vantomis

Naujienlaiškis